Březen 2012

About me :)

31. března 2012 v 17:00 Koš
Ahoj! Protože jsem nevěděla, jaký mám napsat článek napíšu vám teda něco o mně. Aspoň o mě zase budete vědět něco trochu víc. :)

 • Hrozně ráda jezdím na kolečkových i normálních bruslích, plavu, běhám a sportuju všeobecně. :)
 • Můj nejoblíbenější sport je basketbal, potom tenis a ping pong
 • Vždycky v období březen-duben-květen na mě přichází blogařská krize :D Nebaví mě psát články a nemám nápady :D
 • Mou slabinou jsou drahé věci, nevím proč, ale nikdy si nevyberu třeba boty pod 1 000 Kč dobrovolně :D
 • Jsem hrozně háklivá na svoje vlasy, nesnáším, když je mám mastné, rozcuchané nebo nemám vytvořenou pěšinku :D To jsem pak úplně hysterická :DD
 • Miluju noční procházky a noční život všeobecně :D
 • Když se mě někdo zeptá, kolik mi je, napíšu mu, že je mi 12. Ve skutečnosti mi 12 není, ale nechci sem dávat svůj skutečný věk ... ani nevím proč, je mi to prostě nějak nepříjemný sem psát osobní věci :)
 • Prý musím být pořád střed pozornosti :D
 • Když jsem s lidmi, kterým nevěřím nebo je nemám ráda, jsem děsně tichá :D
 • Umím se naučit 5 předmětů během jedné 5-ti minutové přestávky a dostat potom z testů jedničku (tedá ... většinou :D)
 • Jsem hrozně vybíravá, když si jdu kupovat oblečení mamka/kámoška/ táta jsou ze mně absolutně na prášky, prostě se mi nelíbí jen tak něco :D
 • Miluju horory, děsně ráda se bojím. :)
 • Nesnáším pupínky na svém obličeji ...
 • Miluju čísla 3, 4, 7 a 13 :)
Tak a teď toho o mě víte celkem dost, navíc už nevím, co bych ještě napsala :D Kdyžtak kdybyste chtěli ještě něco vědět, pište do komentářů :D

Moje blogová historie...

30. března 2012 v 10:00 Koš
Připravila jsem si pro vás článek o své blogové historii. Možná to někoho bude zajímat, takže kdo chce, může číst dál. .)

Na blogu se pohybuji zhruba od svých 8 let. Bogů jsem vystřídala zhruba 10, některé z nich ještě existují, většina z nich už je, ale smazanou minulostí. Jediný blog, který by stál za zmínění byl blog

katky01blog.blog.cz

Možná jsi ho znal i ty, tenhle blog měl ve svých nejlepších dobách návštěvnost okolo 250 lidí denně. Měla jsem ho ráda, udělala jsem si k němu obrovský vztah. Založila jsem si ho jakožto svůj první blog a nikdy jsem si k žádnému z blogů neudělala takové pouto, jako právě k tomuto. Dřív p založení jsem tam přidávala obrázky aq zkopírované články. Tímhle blogem prošly desítky SB(Affs), nakonec mi jich zůstalo několik, které jsem považovala jako svoji rodinu, měla je upřímně ráda a byli to lidé, kteří mi pomohli kdykoliv jsem potřebovala a komentovali články, i když to byla sebevětší blbost. Když jsem si například přála morče, věřili se mnou v t, že ho dostanu, sdíleli jsme svoje pocity a já byla šťastná. Jenže zhruba po třech letech jsem začala být opravdu závislá. Musela jsem být na blogu, když jsem třeba jela pryč a nenapsala to na blog, celou domu pobytu mimo PC jsem myslela jenom na to, že lidi nevědí kde jsem a přestanou o můj blog mít zájem. Řekla jsem si DOST! Blog jsem zrušila, ale po chvíli mi začal chybět. Založila jsem si jiný, ale nikdy to nebylo tak, jako na tom mém prvním. Proto jsem se k němu vrátila, ale všechno začalo od znova. Byl to začarovaný kruh. Nevím, kde jsem v sobě jednou vzala odhodlání, ale blog jsem zrušila úplně. Prostě jsem smazala doménu z blog.cz. Po čase jsem si založila tento blog a pomalu mi začíná nahrazovat katky01blog.blog.cz a to jen díky VÁM!

Vysvětlení! :)

29. března 2012 v 15:02 Deník
Ahoj!

Tak jsem tady zase nebyla, já vím, ale tentokrát k tomu mám i důvod! Z toho mého "nachlazení" se nakonec vyklubala pořádná chřipka, takže sedím doma od středy, koušu se tady nudou a teď máma na chvilku odešla, takže jsem zabrala NTB a jdu vám přednastavit články.

Asi už mi z toho tady hrabe, protože už se celkem i těším do školy :DDD Můj denní program na každý den je: spánek, jídlo, TV, spánek, jídlo, spánek, TV a teď jsem se teda konečně dostala na počítač, tak mi ten čas utíká hrozně rychle! :P

Já vám etda jdu přednastavit nějaký ty články, abyste neřekli, že jsem na vás úplně zapomněla. :)

Ještě žiju! :PP

26. března 2012 v 16:51 Deník
Ahojte!

Tak jsem vám chtěla dát jenom vědět o svojí existenci :) Venku je teď hezky, tak si užívám a chodím ven, doma skoro vůbec nebývám. Vždycky jenom večer přijdu, kouknu na PC a ani článek nestihnu napsat.

Jinak jak nám změnili ten čas, to je děsný! Já jsem unavená hrozně teda, ospalá, mám rýma a je mi zima. Doufám, že nebudu nemocná, to už radši půjdu do školy :DDD

Přednastavím vám pár článků, protože nevím, jak to tady budu stíhát tenhle týden, takže vždycky na dopoledne vám něco přednastavím. :) No nic, já zatím letím ven .. :P

Užívejte sluníčka! :)

Po několika dnech

21. března 2012 v 16:03 Deník
Ahoj!

Tak se stydím až za ušima, že jsem tu od neděle nebyla. A to jsem si říkala, že sem musím začít psát denně. ;) Ani k Affs jsem nezašla, nemám žádnou výmluvu, prostě se mi nechtělo na blog ... nevím proč, ale vždycky dopoledne mi uteče rychle a odpoledne se táhne. Aspoň, že je venku hezky, teď už si můžu klidně pročistit hlavu venku, jen tak v tričku. :)

Doma je to ještě horší než předtím, ale já už to total neřeším, vždycky vypadnu na odpoledne pryč, pak přijdu večer a je dobře. Ještě, že ty svoje kamarády mám, bez nich bych si už fakt mohla jít hodit mašli ... Ale s něma je mi fajn, zapomínám na všechny problémy ♥

Přemýšlela jsem, že bych sem mohla napsat něco o svém morčátku, co vy na to?

* Vím, že tyhle články, kde si pořád stěžuju už vám lezou krkem, ale já musela napsat Deníček, protože nedokážu přijít po několika dnech jen tak s nějakým článkem bez omluvy .. :P Teď už to snad polepším! :)

Úžasné modré šaty! :)

18. března 2012 v 17:01 Oblečení
Ahoj!

Našla jsem naprosto dokonalé šaty, tak vám je sem dávám. .))


Líbí se vám? Mě moc, jsou prostě dokonalé, okamžitě bych si je koupila! :PP

Nikdy Ti není dáno přání, aniž by Ti současně nebyla dána síla jej splnit. Možná však pro to budeš muset těžce pracovat.

16. března 2012 v 19:25 Deník
Ahojte!

Tak jsem se po delší době zase ozvala, moc se vám omlouvám, ale jak jsem v pondělí psala, že mě bolí hlava, tak mi to zůstalo přes celý týden. Jakmile jsem přišla ze školy, šla jsem si lehnout a další den zase do školy, prostě horor. Ale lepší než být doma ... mám k tomu svoje důvody.

Jak jsem nedávno ve článku psala, že je všechno blbý, tak se to všechno pooooomalu dává do pořádku a je to ještě lepší, než předtím. On už se na mě dokonce i usmál, takže už ani ta ignorace není :) Doma je to sice ještě o dost horší, ale tak co. To už mi tolik nevadí. Vždycky se dopoledne sbalím do školy, když oodpoledne přijdu, tak jdu zhruba v 5-6 domů, vyvenčím psa, pak sjem chvilku na počítači, pak jdu asi okolo 20:30 se psem, jdu se umýt, na počítač a další den ten samý koloběh. Ale mě to takhle vyhovuje, aspoň nemusím být doma. Díky mému bratrovi to je teď ještě horší. (možná to bude znít divně, ale nemám ho ráda. Za to, co nám udělal, se ani není čemu divit.)

Joo a ještě teď nemám na počítač tolik času - nebo mě sem spíše nechce bratr pouštět, budu teď na blogu míň. Přednastavím vám asi na víkend nějaké články :)

Mějte se, vaše Cathy :)))

Ak neexistuje láska na prvý pohľad,treba sa pozrieť ešte raz

12. března 2012 v 18:38 Deník
* normálně byste tady měli obrázek, ale bohužel mi nejdou vkládat ://

Ahoj! Dávám aspoň vědět, že žiju. Článek ráno ve 12:00 byl přednastavený, tak vám napíšu aspoň tohle. :) Dneska jsem byla s kamarádem venku, jak to vypadá z toho průseru co jsme udělali se nic nestane, nebude o přes policajty, což jsem dost ráda, další průser už by asi táta nestrpěl :DD

Jak jsme právě byli venku, začala mě bolet hlava a mám děsnou rýmu, tak to musím jít vyležet, abych mohla jít do školy. Né, já se fakt nezbláznila, ale děláme laborky z fyzky, učitelka by mě zabila, kdybycj chyběla :DD. No nic, stáhla jsem si Pravou blondýnku 1 a jdu si to pustit, mezitím co budu usínat. :)

Dneska už se tu asi neobjevím, takže se mějte a krásně se vyspěte :P

Mix vět a citátů o VŠEM

12. března 2012 v 12:00 Jiné
Ahojte! Dneska jsem si pro vás připravila článek s citáty a větičkami o všem prostě :D. Nebudu se zbytečně vykecávat, tady je máte:

Za každé sprosté slovo jedna pusa od Tebe?
.
.
.
.
.
Vole, vole, vole, vole, vole, vole, vole, vole, vole, vole .... :DDD


Nové rozřazení Affs

11. března 2012 v 19:35 Affs
Asi jste si už všimli, že mám nové rozdělené Affs :) Dělila jsem je na Top a Normal.

TOP:

- blogy, ke kterým mám už vytvořený vztah
- blogy, se kterými jsem spřátelená už delší dobu
- blogy, které píší poutavé články
- mají adminky, které jsem si oblíbila :)

Normal:

- nově spřátelené blogy
- blogy, které nejsou tolik aktivní
- s adminkami jsem se neztihla ještě poznat

Tak to by k tomu bylo asi tak všechno, pokud někomu vadí, že je v Normal, může se to kdykoliv změnit, když se bude snažit :P :)


Nobody can go back and start a new beginning,
but anyone can start today and make a new ending.

[Nikdo se nemůže vrátit a vytvořit nový začátek,
ale každý může začít dnes a vytvořit nový konec.]