Duben 2012

Paranormal Activity 1

20. dubna 2012 v 16:22 Názory
Uvědomila jsem si, že jsem vlastně ještě nepsala žádné svoje názory a přitom tady na to mám rubriku. Přišel čas to napravit. Jako první jsem si k hodnocení vybrala film Paranormal Activity 1. Vybrala jsem si ho, protože jsem se na něj zrovna včera už asi po 10 dívala. :)

Co o filmu píší tvůrci:

Poté, co se mladý středostavovský pár přestěhoval do domu na předměstí, jsou stále více zneklidněni přítomností někoho či něčeho, co může, ale nemusí být démonické. Každopádně nejaktivnější je to uprostřed noci, zvláště když dvojice spí…
V tomto hororovém příběhu plném nadpřirozena se strašidelný dům nikterak netají, že není spokojen se svými novými nájemníky. Katie a Micah se právě přistěhovali do svého nového domova v San Diegu v Kalifornii. Katie se zajímá o paranormální jevy a je přesvědčená, že íi zlí duchové pronásledují již od dětství. Micah je k podobným teoriím skeptický. Nicméně poté, co v domě stráví několik bezesných nocí, jelikož se odevšad ozývají podivné zvuky a dějí se opravdu zvláštní věci, začne Micah věřit Katiinu tvrzení, že je pronásleduje nějaký duch. Pár se obrátí na specialistu v tomto oboru, ten jim však neumí pomoci. A tak se Micah rozhodne vzít to do rukou sám a v domě rozmístí videokamery. Dvojice si také připraví speciální desku, skrze kterou se lidé snaží komunikovat s duchy, jenže netuší, že tento postup duchy hluboce uráží…

Co si o filmu myslím já:

Měl by to být horor podle skutečné události, když jsem to viděla poprvé, docela mě to nadchlo, byl to 1. horor, který jsem viděla vůbec. Je to zaměřeno na duchařství, později už démonství. Démonovy útoky se postupně zvyšují, hlavně kvůli Katienému příteli Micahovi, který si z démona dělá hlavně legraci. Katie a Micah původně slyšeli jen kroky, po příchodu kamery se útoky začaly stupňovat a padání klíčí, bouchání dveřmi apod. Poté však Micah přinese duchařskou desku a démon zanechá tajemný vzkaz. Postupně se to zhoršuje, na obraze, který mají pověšený v chodě démon Micahovi rozškrábal obličej, démon je čím dál tím více agresivní. Vyvrcholí to tím, že duch Katie vytáhne z postele a způsobí jí otisk škrábance x pokousání. Katie se začíná proměňovat a démona a na konci již zůstane pouze Katie a Micahovi ostatky ...

Takže na film se koukněte, je to spíše pro slabší povahy, já se u toho lekla pouze jednou a to na konci, jinak to není nic pro milovníky strašidelných hororů. ;)

Po týdnu :/

18. dubna 2012 v 15:19 Deník
Ahoj!

Vím, zase jsem tu nebyla naposledy v pondělí a to byl navíc jen přednastavený článek. Teď mě, ale ani nemusí trápit svědomí ... No co vám budu povídat, v úterý jsem šla do nemocnice a pustili mě až dneska ráno. Nejdřív jsem byla na jipce, tam jsem dostávala injekce několikrát denně + kapačky a v pátek nebo v sobotu (nevím kdy, ty dny se mi ta strašně pletly) mě přeložili na normální pokoj. Jídlo se tam absolutně nedalo ...

Pořád se musím šetřit, sice už je mi líp, ale pořád se mi motá hlava a není mi dobře. Články asi psát budu, tak snad ... Jinak se moc omlouvám Affs, tyhle typy Affs, které se donesou na blog jednou za nějakou dobu a na něco si hrají jsem nikdy neměla v oblibě a teď jsem se tím sama stala. :/ Grrr ... budu se muset začít víc snažit.

No nic, půjdu si obhlídnout, kdo mě ještě nevymazal, mějte se :)

Murphyho zákony č.2

9. dubna 2012 v 10:00 Život
Jak jsem slíbila, každé pondělí tady budou články z Murphyho zákonů :) Takže další várka je tady ...

 1. Jestliže se pokus vydařil,musela se stát chyba.
 2. Nezáleží na tom, co se pokazí, vždy se najde někdo, kdo to čekal.
 3. Šéf málokdy přichází brzo. Jenom když ty přijdeš pozdě.
 4. Přístroje, které se rozbily, začnou fungovat bezvadně ve chvíli, kdy se objeví opravář, aby je spravil.
 5. Jestliže tvůj příbuzný čeká již mnoho týdnů na tvoji návštěvu, v den, kdy ho přijdeš navštívit, nebude doma nebo bude mít jinou důležitou návštěvu.
 6. Le Mercier spolehlivě dokázal, že je pouze 1% pravděpodobnost, že se ti povede přišlápnout na ulici rozvázanou tkaničku cizí boty, když se o to budeš snažit, ale proti tomu je 99% pravděpodobnost, že se ti to povede neúmyslně.
 7. Jestliže vytočíte omylem špatné telefonní číslo, nikdy není obsazeno.
 8. Rozvášněný dav se řídí tím nejhloupějším v davu !
 9. Když něco uděláš bez reptání a hned, určite tě někdo požádá, abys to udělal zase.
 10. Historie je věda o tom, co se nikdy nestává dvakrát.
 11. Zapomenutí deštníku v baru vyvolá tzv. fenomén x, který způsobuje, že pršet začne přesně na místě, které se nachází přesně uprostřed mezi vaším domovem a řečeným pohostinským zařízením.
 12. Vítá-li tě dítě už ve dveřích polibkem, počítej do deseti a potom se podívej, co je rozbité.
 13. To, co jste si vyhlédli, je už dávno vyprodáno.
 14. Nikdo není ve skutečnosti tak ošklivý, jak vypadá na pasové fotografii.
 15. Poté, co se hodinu upravuje znění jedné věty, rozhodne kdosi o vypuštění celého odstavce.
 16. Muži jsou bezesporu báječně vymyšlený vynález, jen k nim výrobci bohužel zapomínají přikládat návod k použití....
 17. Práce ve skupině je základ, pomůže ti hodit vinu na někoho jiného.
 18. Šňůra se sušícím se prádlem se přetrhne jen tehdy, je-li zem pod ní mokrá.
 19. Jestliže se pokoušíš navléci si pyžamo potmě, abys nevzbudil svou manželku, pravděpodobnost, že si nedáš předek dozadu je prakticky nulová.
 20. Rychlost větru se zvyšuje přímo úměrně s účtem za váš účes.

Co mám pořád vymýšlet za nadpisy? :D

8. dubna 2012 v 18:38 Deník
Čaute! :)

Tenhle týden jsem tady vůbec nebyla, já vím, ale prostě nebyl čas. V pondělí jste měli článek přednastavený, v úterý a středu jsem byla ve škole, fakt jsem nestíhala. :X Ve středu odpoledne, čtvrtek a pátek jsem měla horečky. :/ A o víkendu jsem nebyla doma ... Takže se až teď dostávám k počítači, teď sice taky nejsem doma, ale tak jsem si na vás udělala čas. :)

OMG, právě jsem si uvědomila, že musím něco udělat s Menu. Já se s tím tady v pondělí štvu asi dvě hodiny, potom tam dávám poslední obrázek a ono se mi to zavře! No já bych zabíjela! Tak to snad dneska - zítra - v úterý udělám. :)

Zjistila jsem, že jsem závislá na hudbě totálně. Já jsem od středy neposlouchala, protože mi bylo blbě a tom víkendu jsem nemohla, takže jsem byla totálně otravná a protivná, ale teď už mám svou hudbu a noťásek, tak už je zase klid na chvilku ode mně. <3 :)

Jóóó a omlouvám se všem Affs, fakt k nim teď nechodím, tak doufám, že jste si mě nesmazali. :)


Murphyho zákony č.1

2. dubna 2012 v 10:00 Život
Ahoj! Našla jsem pro vás několik Murpyho zákonů, mě osobně se moc líbí, protože jsou fakt pravdivé .DD
 1. Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.
 2. Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.
 3. Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil začne postupovat rychleji.
 4. Usměj se, zítřek bude horší.
 5. Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.
 6. Předměty, které hledáš, se nikdy neobjeví, když je potřebuješ, nýbrž teprve až jejich důležitost pomine a ty budeš hledat úplně něco jiného.
 7. Nemůžeš přehádat člověka, který ví, o čem mluví.
 8. Všechny houby jsou jedlé. Některé bohužel pouze jednou.
 9. Je vědecky nemožné, aby pršelo, pokud jsme si sebou vzali deštník.
 10. Jakákoliv situace, ať je sebehorší, má schopnost se zhoršit.
 11. V průběhu několika měsíců se vyskytnou pouze tři společenské události, které za něco stojí. Zákonitě pak všechny připadnou na týž den večer.
 12. Nikdo neposlouchá co říkáte, dokud neuděláte chybu.
 13. Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.
 14. Když se ti rozsype krapička hřebíků na podlahu, ten poslední, co sebereš z podlahy bude vždy předposlední.
 15. Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří možná už ani nebude.
 16. Šmouha, kterou už půl hodiny čistíš, se nachází na opačné straně skla.
 17. Zákon zkoušení: To co žák neumí učitel zjistí během 1 minuty a to co umí ho nezajímá.
 18. Teprve když ses osprchoval, zjistíš, že nemáš ručník.
 19. Ať potřebuješ cokoli, vždy to najdeš až úplně vespod své tašky.
 20. Když si zkrátiš cestu, určitě zabloudíš! Zkratka často znamená Nejdelší možnou cestu..
Budu je přidávat pravidelně každé pondělí, tak se těšte :)
Nobody can go back and start a new beginning,
but anyone can start today and make a new ending.

[Nikdo se nemůže vrátit a vytvořit nový začátek,
ale každý může začít dnes a vytvořit nový konec.]