Červen 2012

Jak na nehty s americkou vlajkou!

17. června 2012 v 19:08 Nehty
Čaute zlatíčka! Mám tady pro vás další článek, tentokrát dokonce něco jiného než deníček! Yeah! :D Našla jsem návod na nehty s americkou vlajkou, určitě to musím vyzkoušet. :)


Obrázky v C.Č.


Doma z výletu :D

16. června 2012 v 21:46 Deník
26

Tak jsem zase doma, sice totálně utahaná ještě ze včerejška, dohromady jsme nachodili cca. 35 km, ale nelituju, že jsem jela, byla totální prdel sranda. K výletu radši no coment, jinak by to bylo na dlouho. Radši se budu věnovat věcí ohledně blogu.
  • Jak už jsem říkala, čekám na design. Až bude, začnu normálně přidávat a změním menu + protřídím rubriky.
  • Počítejte s větší aktivitou. Vy mě hrozně nakopáváte. :) Když vidím tu návštěvnost, na to, že jsem tady jak dlouho nebyla, je to perfektní. Viz. další odstavec ...
  • Musím vám říct, fakt čumím na Toplist! I když jsem tady nebyla, měla jsem zhruba 20 lidí za den, což je fakt pecka! Teda aspoň pro mě. Na tomhle blogu skoro vůbec nejsem a taková návštěvnost ... moc děkuju!
Tak zatím! :) Krásně se vyspěte :)‎"Keď som bola malá,robila som sa,že som opitá.Teraz keď idem domov,robím sa,že som triezva." :D :D

13. června 2012 v 17:33 Deník

Hi sweeties! Dneska ve škole zase největší výtlemy :D Nejvíc v AJ dneska. :D Si tam tak v pohodě sedím, a najednou tam do mě začne A. valit něco a potom napodoboval češtinářku. Já se tam z toho složila, naštěstí mám jenom poznámku. :DDD Jop a to jsem ještě chtěla; design už je nejspíš na cestě, slečna ho má na seznamu, takže až budu mít design, tak se to tady rojede a nebude tu jen deník. :)

Jooo a od zítřka do pátku tady nebudu, jedeme na výlet někam k Třeboni. :) S těma nejlepšíma tam budu, tak to zase bde něco :D A s tou nej učitelkou! :D No vlastně jedou dvě, ale ta jedna je prostě borka. :D Furt na nás řve sprostě a my z ní vždycky chcípáme :D. Jinak články vám přednastavovat nebudu, protože by někdo mohl přehlédnout tenhle článek. :)

Takže v pátek nebo sobotu se na vás těším ♥ Teda pokud neumřu smíchy. :D Bye darlings :)*

Tak mě tady zase máte :D

12. června 2012 v 18:24 Deník

526000_272833672796401_160663137346789_634268_1440078666_n_large

Je to tak, jsem oficiálně zpátky. Moje každoroční období nechuti k blogování už naštěstí přešlo. Každej rok od března do května blogy pozastavuju, protže nemám nápady a nebaví mě to. Teď už jsem zpět a plná nápadů. (Dobře, moc nápadů nemám, ale to se časem podá :D) Když jsem tady nebyla většina Affs si mě vymazala, popravdě mi to zase tak moc nevadí, protože začínám odznova. A to se vším. Tedaaa rubriky si aspoň nechám. Design už je objednaný a před chvikou jsem lehce změnila menu, ale pořád nejsem 100% spokojená. Jinak kdyby někoho zajímalo co se děje momentálně u mě, tak je to lepší. Ehm, no doma je to furt to samý, ale prostě miluju svoje kámoše ♥. Bez nich nejsem nic. :) To oni ze mě udělali NĚKOHO. ♥ Ve škole je to fajn, no výzo se blíží, včera jsme psali čtvtletku z matiky, no asi trojku dostanu. Pokud všechno půjde tak, jak má, budu mít na výzo asi 1-2 dvojky, jinak jedničky! :) Prostě LIKE A BOSS! :DDD Poznámky se mi začínají taky docela hromadit ... jako né, vůbec na mě R. přes celou chodbu neřval sprostě :DD Nakonec máme poznámku já i R. :D No nic, já se tady vykecávám a vy už to možná ani nečtete :D, takže se loučím :)
Nobody can go back and start a new beginning,
but anyone can start today and make a new ending.

[Nikdo se nemůže vrátit a vytvořit nový začátek,
ale každý může začít dnes a vytvořit nový konec.]