10 dní psaní :)

16. srpna 2012 v 6:30 |  Deník
Ahoj, u Bambulky na blogu jsem našla super tip na články, tak se vám podle toho pokusím každý den psát. :)

Den první - Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.
Den druhý - Devět faktů o tobě.
Den třetí - Osm způsobů, jak si získat tvé srdce.
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterýma často přemýšlíš.
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyl býval udělal.
Den šestý - Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají (bez jakéhokoli pořadí).
Den sedmý - Čtyři věci, co tě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které tě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.

První den najdete v celém článku. :)

Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.

1. Peťulka - byla tu vždycky se mnou, když jsem potřebovala nebo potřebuju pomoct, vždycky je tady se mnou. Nikdy se ke mně neotočila zády. Ona ví moje největší tajemství. A má mě pořád stejně ráda. S tebou mám ty největší záchvaty smíchu. Zážitky s tebou nezapomenutelný. Když je mi hrozně, skočíš mi na ramena a řekneš "Mám tě ráda." Petí miluju tě strašně moc a ty to víš. BFF

2. Natálka - S tebou je to trošku jiný než s Peťou, ale jsem za tebe nesmírně ráda. Sice si lezeme často na nervy, ale za chvilku už se zase řehtáme. Pamatuješ na tu slavnou sobotu? Tu jizvu na ruce pořád mám. :D Jsi jedna z mála, která mě dokáže rozesmát, když je mi nejhůř. Moje milovaná spolusedící. :D Mám tě šíleně moc ráda a doufám, že už si příští rok nepoleze tak na nervy ;D.

3. Ádík - Ádíne můj, jsi úžasnej kluk. :D Na ty naše záchvaty smíchu v češtině nikdy nezapomenu. :DD Teď, když od někoho slyším slovo "víceméně" tak chcípám smíchy, ale tomu rozumíme jenom my. Ty naše pokecy, nebo čtyřhodinová cesta z Beskyd byla zabijácká. "Babička je v mrazáku?", ještě teď se tomu směju. :D Jsi fajn kluk, nikdy se neměň, mám tě mooooc ráda. :)*

4. Filip - Fílípku, miluju tu přezdívku, jakou mi říkáš jenom ty a Ádínek. :D Pamatuješ, jak jsme dostali oba poznámku, když jsi na mně tou přezdivkou zařval na chodbě? :D Doteď se směju, když si na to vzpomenu. Vůbec mi nezáleží na tom, že jsi už 2x propadl, mám tě furt hrozně ráda a doufám, že nám ještě nepropadneš ... :D Filípku, jsi ten nejlepší kluk na vteřinový výbuchy, love you :D

5. Maminka - Mamí, ano, často tě štvu, jsem protivná a dělám ti naschvály. Ale chci, abys věděla, že tě mám i přes to všechno hrozně moc ráda a nikdy bych tě nevyměnila. Nosila jsi se se mnou 9 měsíců a potom jsi nesčetněkrát v noci nespala, protože já jsem tě nenechala. Když ti řeknu něco, čeho bych chtěla v životě dosáhnout, mávneš nad tím rukou a právě to mě šíleně nakopává. Chci ti jenom říct, že tě šíleně moc miluju a nevím, co bych bez tebe dělala.

6. Tatínek - Tati, pro mě jsi ten nejchytřejší člověk na světě. Ne, fakt, nikdy jsem nepoznala chytřejšího člověka, než jsi ty. Jsi pro mě obrovským vzorem, jednou bych chtěla mít takové znalosti jako ty. Ty víš, že mě často štveš, štvou mě tvoje nálady, ale ať už budeš kdekoli na světě, vždycky mě najdeš vedle sebe a já na tebe jsem nesmírně pyšná. Nevyměnila bych tě za jiiného tatínka, to tobě se nejvíc svěřuju a ty mi dokážeš vždycky poradit. Když jsem byla malá, chodila jsem s problémy jen za tebou. To s tebou se moje sny stávají realitou. Ty jediný totiž mým snům věříš, a to ať je to cíl seběvětší. Když řeknu komukoliv na světě, že chci procestovat svět, vysměje se mi. Když to řeknu tobě, usměješ se a odpovíš "Ty to zvládneš." Podporuješ mě ve všem, co udělám, nebo chci udělat a jen díky tobě jsem teď na takové úrovni, na jaké jsem. Díky tati. Za všechno. Miluju tě.

7. Petr - Ano, byla jsem do tebe zamilovaná, taky jsem se ti líbila, ale pak se to nějak zkazilo a ty jsi začal chodit s jinou. Nejdřív to bylo hrozný. Teď ti, ale můžu s čistou hlavou říct, že už pro mě nic neznamenáš.

8. Michel - Mišáku, vím, že by sis ze mě dělal srašnou srandu, kdybys tohle četl, ale tak co. :D S tebou jsem zažila ty nejlepší výtvarky, učitelka z nás byla dobře na prášky. Ale zaslouží si to, já ji fakt nemám ráda. Ta dokáže tu výtvarku zprotivit snad každému. Ty víš, o čem mluvím, Míšo. Otevři dveře a .... :D Ne, nebudu to sem psát, ty bys to nechtěl. :D Tomuhle rozumíme jen my dva. :D Best of prcku, jsi fajn kluk.

9. Šmoula - Cesty s tebou v autobuse jsem nejlepší, chytám děsný záchvaty. :D Jsi pro mně zlepšovák nálady a hrozně hodnej kluk. Už hrozně dlouho, zažila jsem s tebou úžasný dětství. Za to ti moc děkuju. Nechci tě ztratit bro!

10. Ostatní - Tohle se nedá napsat jen tak, těch lidí, kterým bych chtěla něco říct, je daleko víc. Miluju vás - Babičko, Leonko, Michale, Adame, Honzo, Daníku, Terezko, Kikinko, Dark Soul ...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bambulka Bambulka | Web | 16. srpna 2012 v 14:19 | Reagovat

děkuji :P
je fajn že si se taky zapojila.. aspon nemuíš 10 dní přemýšlet nad článkama :D :P

2 Dark Soul Dark Soul | Web | 31. srpna 2012 v 14:39 | Reagovat

děkuju :)

3 mujajinychzivot mujajinychzivot | 2. září 2012 v 19:40 | Reagovat

Je to moc krásný článek , jestli nevadí , tak jsem si vzala inspiraci , ale psala jsem vlastními slovy .. vážně to tu máš moc krásný:) ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nobody can go back and start a new beginning,
but anyone can start today and make a new ending.

[Nikdo se nemůže vrátit a vytvořit nový začátek,
ale každý může začít dnes a vytvořit nový konec.]